Par uzņēmumu Kontakti Veikals

Augstākās kvalitātes kokskaidu granulas

Kokskaidu granulas ir biokurināmais, kas izgatavots no 100% tīras koksnes bez jebkādām piedevām vai sasaistes vielām. Tās ir tev un tavai mājai drošs un videi draudzīgs apkures veids. SBE Latvia Ltd. ražo divu veidu granulas - augstākās un industriālās kvalitātes granulas, kurām ir dažāds tilpumsvars, pelnu saturs un siltumspēja.

SBE LATVIA Ltd ražo augstas kvalitātes granulas ar pelnu saturu līdz 0,5%. Daudzviet Eiropā tās pazīstamas kā EN+ (Austrijas standarts augstas kvalitātes granulām) kvalitātei atbilstošas granulas. Ražošanas apjoms šīm granulām mēnesī ir 2000 - 2500 t. Šobrīd uzņēmums ražo 6mm un 8 mm kokskaidu granulas. Kā izejmateriāls tiek izmantotas priedes un egles sugu koku skaidas bez mizas, kas pirms presēšanas procesa tiek žāvētas, kā rezultātā granulas iegūst nedaudz tumšāku krāsu.

Relatīvais mitrums:
Līdz 10%
Ģeometriskais lielums:
Diametrs 6 - 8mm, garums līdz 25mm
Sapresējuma tilpumsvars:
640–750 kg/m3
Siltumspēja:
4100–4300 kcal/kg
Pelnu saturs:
Līdz 0,5% no sadedzinātā tilpuma

 

Šobrīd SBE Latvia ražotās augstākās kvalitātes granulas ir pieejamas nepakotā veidā vai arī pakotas polietilēna maisos:

Pakotas augstas kvalitātes kokskaidu granulas

Pakotas augstas kvalitātes kokskaidu granulas

6 mm kokskaidu granulas tiek pakotas polietilēna maisos pa 15 kg. 8 mm kokskaidu granulas tiek pakotas polietilēna maisos pa 16 kg. Tās var iegādāties pa vesalām paletēm. Uz vienas paletes ir 65 maisi un 60 maisi, ar kopējo granulu svaru 975 kg un 960 kg. Pakotas granulas iespējams iegādāties SBE interneta veikalā ar piegādi vai arī braucot tām pakaļ uz mūsu rūpnīcu vai Rīgas noliktavu ar savu transportu.

Iegādāties
Nepakotas augstas kvalitātes kokskaidu granulas

Nepakotas augstas kvalitātes kokskaidu granulas

Mūsu Talsu novada rūpnīcā uz vietas iespējams iegādāties 6 mm kokskaidu granulas arī nepakotā veidā. Minimālais iegādes apjoms ir 5 tonnas. Cena par 1 tonnu: 120,00 € +PVN