Par mums

Mēs esam kokskaidu granulu ražotājs, kam rūp cilvēks un vide mums apkārt

Mūsu radītās enerģijas avots ir 100% atjaunojams un CO2 neitrāls, kas nozīmē, ka koka dzīves laikā absorbētā ogļskābā gāze atbilst patērētajai CO2, granulas sadedzinot. Mūsu apņemšanos nodrošināt ilgtspējīgu un zemu izmešu veicinošu ekonomiku caur biomasas piegādes ķēdēm apliecina  SBP sertifikāts, kas nodrošina atbilstību Eiropas Savienības tiesību aktiem un nozares standartiem. Mūsu produkti silda dzīvojamās mājas, rūpniecības ēkas un pašvaldības ēkas ne tikai Latvijā, bet arī citās Baltijas reģiona un Eiropas valstīs.

Vēl mēs esam Zviedrijas uzņēmuma Scandbio AB meitas uzņēmums un kopīgi virzāmies uz mērķi kļūt par 100% ilgtspējīgu uzņēmumu.

#

Mūsu komanda

Māris Ziediņš
Direktors / valdes loceklis
Inga Veipāne
Finanšu direktore
Modris Jirgensons
Ražošanas vadītājs
Ieva Braunfelde
Loģistikas un izejmateriālu iepirkumu vadītāja
Inga Lūse
Kvalitātes vadītāja
Artūrs Undrests
Pārdošanas vadītājs
Sandris Ivanovskis
Ražošanas vadītāja vietnieks

Mūsu pamatvērtības, strādājot pie granulu ražošanas un komunikācijā ar klientiem, ir uzticamība, precizitāte un tiekšanās pēc kvalitātes.
Mēs apzināmies, ka mums nepārtraukti jāiet līdzi laikam un jābūt gataviem mainīties un pilnveidoties, tāpēc mēs ar prieku un interesi mācāmies ne tikai viens no otra, bet arī no citiem nozares uzņēmumiem un profesionāļiem.
Neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa ir darbs pie uzņēmuma vīzijas - kļūt par 100% ilgtspējīgu un videi draudzīgu uzņēmumu. 

Mūsu mārketinga komanda

Mūsu interneta veikala mārketinga un tehniskais balsts ir cilvēki no uzņēmuma Nethart. Ar mūsu iniciatīvu un viņu pieredzi digitālajā lauciņā 2014.gadā kopīgiem spēkiem tika atvērts SBE Latvia granulu interneta veikals. 2017. gadā vēl joprojām turpinām sadarbību un ir tapusi mājaslapas nu jau otrā versija

#
#

Sazinies!

Mūsu komanda labprāt atbildēs uz jebkuru jautājumu, saistītu ar granulu piegādi, pasūtīšanas procesu vai izmantošanu!

Raksti uz info@sbe.lv vai zvani 63291363