Par uzņēmumu Kontakti Veikals

SBE Latvia Ltd.

SBE Latvia ražotne Talsos

SBE Latvia Ltd. ražo augstākās kvalitātes kokskaidu granulas un nodrošina ērtu un ātru to piegādi jebkur Latvijā. Mūsu prioritāte ir teicams klientu serviss.

SIA “SBE LATVIA LTD.” ir viens no vadošajiem kokskaidu granulu ražotājiem Latvijā. Mēs rūpējamies par siltumu mūsu klientu mājās un sirdīs jau kopš 1997. gada. Uzņēmums ietilpst Zviedrijas Scandbio AB grupā ( www.agrol.se, www.agroenergi.se, www.lantmannen.se). 

Mūsu ražotne atrodas Talsu novada Laucienes pagastā. Gadā SBE Latvia Ltd. saražo vairāk nekā 70 tūkst. tonnu kokskaidu granulu. Vidēji ar šādu apjomu ar siltumu visa gada garumā iespējams nodrošināt 10 tūkst. privātmāju! 

Kokskaidu granulas ir videi draudzīgs apkures veids. Tās nerada vides piesārņojumu CO2 izmešu veidā un to ražošanā kā izejvielas tiek izmantoti kokapstrādē radušies atlikumi, piemēram, zāģskaidas un šķelda.

Pārsvarā mūsu ražotās industriālās kokskaidu granulas tiek eksportētas uz Baltijas jūras reģiona valstīm, kā arī Lielbritāniju, Beļģiju un Nīderlandi, kur tās tiek izmantotas siltuma un elektrības ražošanai lielajās spēkstacijās un koģenerācijas stacijās.

SBE Latvia Ltd. ražo arī augstākās kvalitātes kokskaidu granulas, ko telpu nodrošināšanai ar siltumu izmanto mājsaimniecības, uzņēmumi, kā arī daudzu novadu pašvaldības. Šim nolūkam tiek izmantotas 6 mm un 8 mm kokskaidu granulas.

Rūpēs par mūsu klienta ērtībām mēs piegādājam granulas visā Latvijas teritorijā.

Mūsu granulu izcilo kvalitāti apliecina EN Plus sertifikāts. Vairāk par EN Plus sertifikātu var uzzināt šeit.

SBE Latvia Ltd. pamatvērtības ir uzticamība, precizitāte un nemainīgi augsta servisa kvalitāte.